Raktáros (Budapest – Központi raktár – 4. kerület)

Extreme Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 16 jún 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, budapesti központi, elosztó raktárába!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

  • A raktárba beszállítandó anyagok mennyiségi és minőségi átvételét, egyeztetését a szállítólevélen feltüntetett mennyiséggel, eltérés esetén közvetlen felettes értesítését,
  • a raktárból kiszállítandó anyagok a megfelelő polcról történő összeszedését, ellenőrzését, rendelésenkénti felcímkézését, csomagolását, és megfelelő helyre történő továbbítását,
  • a raktárrend figyelembevételével, és a gazdaságos helykihasználás érdekében a raktárban történő árumozgatást,
  • a raktárban elhelyezett áruk és eszközök védelmét,
  • a raktár tisztaságának megőrzését és a raktár rendjének fenntartását,
  • bizonylati rendbetartását,
  • munka, tűz- és balesetvédelem betartását.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • Középfokú végzettséget,
  • lojalitást, terhelhetőséget, fegyelmezettséget,
  • precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára.

Előny: targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

  • Fix havi jövedelmet,
  • felelősségteljes munkakört,
  • dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten, az Extreme Digital központi raktárában (1044 Budapest, Ezred utca 1-3.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • ezen az e-mail címen: allas_4034021801@edigital.hu