This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros (Budapest, IX. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
WHC

Budapest IX. kerületi csomagküldő szolgáltató partnercégünk részére keresünk új dolgozókat raktáros munkakörbe!

Feladatok:

  • Rakodás, árukiadás
  • Csomagok kezelése
  • Küldemények pakolása
  • Vonalkód olvasó használata
  • Kézi anyagmozgatás

Amit kínálunk:

  • Korszerű, munkát segítő rendszerek
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos jövedelem
  • Stabil vállalati háttér

Elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Raktáros munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkaidő: H-P, egy műszakos munkarendben 17 órától 8 ill. 4 órában

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezését önéletrajz formájában a DRAK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”