This job listing has expired and may no longer be relevant!

RAKTÁROS-ÁRUSZÁLLÍTÓT keresünk Miskolcra

ACTIVE HR Consulting Bt. Főállás  Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország 5 jul 2017

Megbízónk – 10 éve működő reklámügynökség – részére keresünk főállásba

RAKTÁROS ÉS ÁRUSZÁLLÍTÓ

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Logisztikai feladatok koordinálása.
  • Raktározás, valamint bejövő és kimenő áruk szállítása országos szinten.
  • Heti leltározás.
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás, vevői megrendelések kiszállítása.
  • Minimális értékesítési feladatok.Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság és rugalmasság.Előnyt jelent:
  • Raktározási és/vagy értékesítő területen szerzett tapasztalat.
  • Budapesti helyismeret.Amit kínálunk:
  • Munkavégzés helye változó: Miskolc, Budapest.
  • Fiatal, lendületes csapat.
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Dolgozói kedvezmények.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu