Raktáros állás Ferihegyen (n1300 Ft/óra, heti kifizetés)

WHC Kft. Alkalmi munka  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017
WHC

Ferihegyi csomagküldő szolgáltató partnercégünk részére keresünk új dolgozókat raktáros munkakörbe!

Feladatok:

  • Rakodás, árukiadás
  • Csomagok kezelése
  • Küldemények pakolása
  • Vonalkód olvasó használata
  • Kézi anyagmozgatás

Amit kínálunk:

  • Korszerű, munkát segítő rendszerek
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Biztos jövedelem
  • Stabil vállalati háttér

Elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Raktáros munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkaidő: hétfőtől péntekig; 4 órás munkarendben (5:30-9:30 vagy 21:30-01:30)

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület – Ferihegy

Bérezés: n1300 Ft/óra (heti kifizetés)

Jelentkezését önéletrajz formájában a DRAK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”