This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

Beck&Partners Kft. Főállás  Zalalövő, Zala, Magyarország 19 jul 2017

Ügyfelünk svéd cégcsoport magyarországi képviselete. A cég 2001-es alapítása óta az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.

A cég csapatába RAKTÁROS pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása,
  • Gépjárművek rakodása,
  • Áru előkészítés,
  • Bejövő nyomtatványok kezelése,
  • Leltározásban való részvétel,
  • Göngyölegkezelés,
  • Termelési részleggel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Könnyűgépkezelői jogosítvány (elektromos vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targonca),
  • 1-2 éves raktárosként szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság.

Juttatások, ajánlat:

  • Kedvező mértékű béren kívüli juttatások,
  • Munkába járás támogatása (céges buszjárat) várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Több műszakos munkarend,
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Heti 40 órás, teljes munkaidő,
  • Munkavégzés helye: Zalalövő.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzzal pályázzon kuti.veronika@bap.hu e-mail címen!