This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

Produkteam Kft. Főállás  Dunakeszi, Pest, Magyarország 19 jul 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ

RAKTÁROST keresünk Dunakeszire, 8-10 fős családias raktárosi csapatba, stabil, hosszútávú, jó hangulatú munkahelyre.

Feladatok:

  • árukiszedés, csomagolás;
  • komissiózás;
  • árumozgatás békával;
  • targoncázás, targoncás jogosítvány megléte esetén (nem feltétel);
  • áruátvétel;
  • raktártakarítás.

Elvárások:

  • tanulékonyság;
  • jó kommunikációs képesség;
  • fizikai erőnlét.

Előny:

  • középfokú végzettség;
  • targoncavezetői jogosítvány;
  • raktárosi vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • családias, baráti közösség;
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30, alkalmanként túlórázási lehetőség.

Amennyiben azonosulni tud a munkakörrel, következő linken található űrlap kitöltésével, önéletrajz feltöltésével tud jelentkezni:

Érdeklődni lehet: +36 30 605 8667