Raktáros

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Főállás  Vértesszőlős, Komárom-Esztergom, Magyarország 19 jún 2017
Naf_logó

Az állás leírása

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.

villamos-ipari gyártással és kivitelezéssel foglalkozó partnere részére Vértesszőlősre megváltozott munkaképességű álláskeresők
jelentkezését várja az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Számítógépes raktári nyilvántartórendszer folyamatos és naprakész vezetése
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Közreműködés a leltározás és egyéb raktári munkák során
  • Anyagmozgatási feladatok (kézi anyagmozgató – raklapemelő békával)
  • A raktári rend, tisztaság, fenntartása

Elvárások:

  • Pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság és rugalmasság
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés vállalása
  • Állóképesség, (járással, emeléssel járó feladatok)
  • Érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • egyéb juttatások
  • munkába járás támogatása
  • munkaruha

A munkavégzés körülményei:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, de részmunkaidő is lehetséges
  • Munkaidő 07:30 -16:00

A munkavégzés helye:     Vértesszőlős

Érdeklődjön, jelentkezzen a  06/20 559 58 65 -ös telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „raktáros Vértesszőlősre” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu  e-mail címre is.