This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

Mobil Digital Főállás  Nincs megadva 19 jan 2018

Hosszútávra keresünk megbízható, leinformálható feddhetetlen előéletű, munkatársat a IV. kerületben lévő nagykereskedelmi raktárunkba raktáros munkakörbe.

Elvárások:
Erkölcsi bizonyítvány
Középfokú iskolai végzettség
Alapfokú számítástechnikai ismeret
Kereskedelmi, logisztikai területen szerzett min. 1 éves tapasztalat
Precíz, önálló, lendületes munkavégzés

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Ügyviteli, címkéző szoftverek ismerete

Feladatok:
Beérkező szállítmányok átvétele az áru betárolása
Árumozgatás géppel, kézzel
Áru címkézése, csomagolása, fóliázása, szállítmányozáshoz teljes előkészítése
Megrendelések összekészítése, kiszedése
Diszpozíció és árukiadás, elkülönített raktárak menedzselése
Leltárak készítése, készlet monitoring
Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
A raktár rendben és tisztán tartása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Fiatalos légkör
Stabil munkahely
Hosszú távú munkalehetőség
Szabad hétvégék

Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület

Munkaidő:
H-P: 9:00-17:00

Pályázatát fényképes Önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk az allas@mobildigital.hu email címre