This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

Extreme Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, budapesti központi, elosztó raktárába!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

• A raktárba beszállítandó anyagok mennyiségi és minőségi átvételét, egyeztetését a szállítólevélen feltüntetett mennyiséggel, eltérés esetén közvetlen felettes értesítését,
• a raktárból kiszállítandó anyagok a megfelelő polcról történő összeszedését, ellenőrzését, rendelésenkénti felcímkézését, csomagolását, és megfelelő helyre történő továbbítását,
• a raktárrend figyelembevételével, és a gazdaságos helykihasználás érdekében a raktárban történő árumozgatást,
• a raktárban elhelyezett áruk és eszközök védelmét,
• a raktár tisztaságának megőrzését és a raktár rendjének fenntartását,
• bizonylati rendbetartását,
• munka, tűz- és balesetvédelem betartását.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

• Lojalitást, terhelhetőséget, fegyelmezettséget,
• precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára,
• középfokú végzettséget.

Előny: targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

• Fix havi jövedelmet,
• felelősségteljes munkakört,
• dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

• Budapesten, az Extreme Digital központi raktárában (1044 Budapest, Ezred utca 1-3.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4034021801@edigital.hu