This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

Extreme Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, a törökbálinti raktárába!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

• Raktári munkát,
• árumozgatást,
• áruátvételt,
• komissiózást,
• kézi anyagmozgatást.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

• Középfokú iskolai végzettséget,
• lojalitást, terhelhetőséget, fegyelmezettséget,
• precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára.

Előny: targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat, valamint raktári tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

• Versenyképes jövedelmet + cafeteriát,
• felelősségteljes munkakört,
• dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

• Törökbálinton, az Extreme Digital raktárában (2045 Törökbálint, Torbágy utca 6.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

• Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
• a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
• ezen az e-mail címen: allas_4032081001@edigital.hu