This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktáros

77 ING Vagyongazdálkodási Kft. Főállás  Balatonfüred, Veszprém, Magyarország 19 aug 2017
77 ING Kft.

Fröccsöntéssel és fémmegmunkálással foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat balatonfüredi telephelyére

RAKTÁROS

munkatársat keres teljes munkaidőben történő foglalkoztatással:

Vállalatunknál a pályázóval szemben elsődleges követelmény, hogy felel a rá bízott készletekért mind mennyiségben, mind minőségben. Biztosítja, hogy a gyártóhelyekre megfelelő időben és mennyiségben rendelkezésre álljanak a termeléshez szükséges alapanyagok, félkész termékek, fogadja a gyártásból érkező késztermékeket, valamint koordinálja a telephelyek közötti anyagmozgatást. Munkavégzését a „jó gazda” szemlélet jellemzi.

Feladatok:

  • raktári anyagok bevétele, kiadása;
  • anyagok szakszerű tárolása, biztosítva az azonosíthatóságot;
  • gépi és kézi anyagmozgatás;
  • anyagok kikészítése, gyártásba adása (komissiózás);
  • raktári rend betartása;
  • raktári kisegítő és adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség (érettségi);
  • minimum 3 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat;
  • érvényes targoncavezető jogosítvány (gáz és elektromos);
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek (Excel, vállalatirányítási rendszer) – ABAS ismeret előny;
  • fizikai terhelhetőség;
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés;
  • megbízhatóság, feddhetetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál;
  • versenyképes jövedelem;
  • hatékony, összetartó, célorientált csapat.

Munkavégzés helye: 8230 Balatonfüred, Lapostelki út 9.

Munkarend: teljes munkaidő.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát e-mail-ben küldje el hozzánk.