Raktári-Műszakvezető munkatárs

Radács Gábor Főállás  Biatorbágy, Pest, Magyarország 17 máj 2017
maw_logo_alap-300x300

Az állás leírása

MŰSZAKVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK BIATORBÁGYRA!

Feladatok:

  • Munkavégzés megszervezése, ellenőrzése
  • Munkaszervezet koordinálása
  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Logisztikai folyamatokban való részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Fix havibér
  • Munkába járási költség támogatása
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Állandó délutános műszak vállalása
  • OKJ-s targoncavezetői engedély megléte
  • Targoncavezetői vagy raktári munkakörben szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-73314/2014.; Naih-85575/2015.)

Fényképes önéletrajzát a radacs.gabor@manatwork.hu email címre várjuk pozíció és bérigény megjelölésével.

– Telefon: +36205649432
– Email-en: radacs.gabor@manatwork.hu
– Személyesen: 1013 Budapest, Pauler utca 18.