This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktári munkatárs

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 12 már 2018

Gépjárműalkatrész kereskedelmével foglalkozó partnerünk 6 fős csapatába keressük új kollégánkat! Ha megbízható munkahelyet keres és érdeklik az autóalkatrészek, várjuk jelentkezését családias csapatunkba!

Feladatok:

  • a telephely területén szükséges rakodási feladatok elvégzése;
  • áruátvétel, áruátadás;
  • áru-összekészítés.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • alapfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • alapbér+cafeteria juttatás;
  • vidékieknek utazási költségtérítés.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órában, 8-tól 16:30-ig (szezonban túlóra, melyet kompenzál a cég)

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, segítjük a munkahelyre történő utazást.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: