Raktári munkatárs

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ másolata

Az állás leírása

Raktári munkatárs – BUDAPEST XXII. KERÜLET

Alábbi hirdetésünkkel egy vegyi anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 8 fős raktárosi csapatába keresünk munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Feladatok:

  • raktárba érkező áru kezelése;
  • kézi rakodás;
  • anyagmozgatás targoncával.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • targoncavezetői tapasztalat;
  • jó állóképesség;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés + prémium;
  • a vidékieknek bérlettámogatás vagy üzemanyag-támogatás;
  • családias, tiszta környezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: H-Cs: 07:00-15:45; P: 07:00–14:30-ig, hétvégi munkavégzés nincs;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap:

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667