This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktári munkatárs

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017
Produkteam Kft. logó HIRDETÉSHEZ másolata

Az állás leírása

Raktári munkatárs – BUDAPEST XXII. KERÜLET

Alábbi hirdetésünkkel egy vegyi anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 8 fős raktárosi csapatába keresünk munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Feladatok:

  • raktárba érkező áru kezelése;
  • kézi rakodás;
  • anyagmozgatás targoncával.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • targoncavezetői tapasztalat;
  • jó állóképesség;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés + prémium;
  • a vidékieknek bérlettámogatás vagy üzemanyag-támogatás;
  • családias, tiszta környezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: H-Cs: 07:00-15:45; P: 07:00–14:30-ig, hétvégi munkavégzés nincs;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap:

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667