Raktári munkalehetőség

Főállás itt: Fizikai munka / Segédmunka Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Raktári munkalehetőségek!

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk raktári munkatársakat több pozícióba!

Darukezelő

Teherkötöző

Targoncavezető

Feladatok:

  • be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
  • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése;
  • leltározásban történő részvétel;
  • raktári rend betartása;
  • egyéb raktáros feladatok.

Elvárások:

  • munkakörökhöz kötötten: megfelelő gépkezelői jogosítvány vagy OKJ képzés;
  • minimum alapfokú végzettség;
  • erős fizikum;
  • megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • bérezés: kiemelt alapbér  + cafetéria + bónusz;
  • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, heti 40 óra.

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Állások, amik érdekelhetnek