This job listing has expired and may no longer be relevant!

Raktári csomagoló (4 műszak,2 nappal+2 éjszaka, 4 nap szünet)

WHC Kft. Főállás  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 17 máj 2017
zwhc_logo

Az állás leírása

Raktári csomagoló
munkakörökbe várjuk jelentkezését Győr környéki partnerünkhöz!
Kiemelkedő bérezés, stabil vállalati háttér!

Feladatok:
• A legyártott, lehasított tekercsek, áruk előcsomagolás (pántolás), végcsomagolása (tengeri csomagolás)
• Mérlegelés, etikettezés, egység csomag etikett elkészítése
• Késztermék összekomissiózásában, előkészítésében való részvétel
• Csomagolási terület rendben tartása
• Csomagolási eszközök, gépek karbantartása
• Csomagolóanyagok készletének figyelése, feltöltése
• Készletek leltározásában való részvétel, szkennerrel

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Precizitás, terhelhetőség
• Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura előny
• MS Office programok ismerete
• Műszakrend: 12 órás munkavégzés; 4 műszak (2 nappal + 2 éjszaka után 4 nap szünet)

Előnyt jelent:
• Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat előny
• Csomagolási fajtákban szerzett tapasztalat és komissiózási feladatokban, címkézésben jártasság előny

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő bérezés (alapfizetés + műszakpótlék, bruttó 405.000 Ft éves cafeteria, 25 Ft/km bejárás támogatás)
• Tréning lehetőség
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség, egy folyamatosan bővülő, nemzetközi hátterű vállalatnál

Küldje el jelentkezését az alábbi e-mail címekre: kecskemeti.katalin@whc.hu, franknagy.adrienn@whc.hu

Jelentkezését az alábbi linkre kattintva is elküldheti:

Érdeklődhet telefonon is a +36308233442 telefonszámon.

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016