This job listing has expired and may no longer be relevant!

Quality ellenőröket keresünk

Oroszlányi munkalehetőség Főállás  Oroszlány, Komárom-Esztergom, Magyarország 16 már 2017
teged_keresunk

Férfi és női munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, Oroszlányi munkavégzésre, 3 műszakos 8 órás munkarendbe.

Feladatok

  • Termelés munkájának segítése
  • Kész termékek minőség ellenőrzése

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Területek közötti utazás vállalása saját gépjárművel, esetleges szállással
  • Esetlegesen előforduló túlórák vállalása
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Sikeres teszt írás után, gyors munkába állítás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Műszakpótlékok
  • Bejárás támogatás (Üzemanyag: 15Ft/km, Bérlet: 80%)
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után plusz juttatás

Ha szeretne csapatunk tagja lenni, és szeretne egy dinamikusan fejlődő cég munkatársa lenni, ahol megbecsülik és elismerik, a munkáját várjuk szakmai önéletrajzát a következő email címre: minosegellenororoszlany@gmail.hu.