This job listing has expired and may no longer be relevant!

Quality ellenőr

Fehérvári Elek Főállás  Székesfehérvár, Fejér, Magyarország 16 már 2017
ru_opel_aftersales_992x250_1100

Férfi és női munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel, Székesfehérvári munkavégzésre 12 órás munkarendbe, rövid és hosszú hetek váltakozásával (rövid héten 2 nap munka 5 nap pihenő; hosszú héten 2 nap pihenő és 5 nap munkanap történik a munkavégzés).

Feladatok

  • Termelés munkájának segítése
  • Kész termékek minőség ellenőrzése

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Saját gépkocsi és jogosítvány megléte
  • Területek közötti utazás vállalása
  • Rugalmasság
  • Színtévesztés kizáró ok
  • Esetlegesen előforduló túlórák vállalása
  • Minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Sikeres teszt írás után, gyors munkába állítás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Műszakpótlékok
  • Bejárás támogatás (Üzemanyag: 15Ft/km, Bérlet: 80%)
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után plusz juttatás

Ha szeretne, csapatunk tagja lenni, és szeretne egy dinamikusan fejlődő cég munkatársa lenni, ahol megbecsülik és elismerik, a munkáját várjuk szakmai önéletrajzát a következő email címre: szekesfehervarimunka@gmail.hu.