Projektmenedzser

BUFA Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017

A BUFA Kft. 100%-os állami tulajdonú, fogvatartottak kötelező foglalkoztatására létrehozott Kft., amelynek fő tevékenysége a Rendvédelmi és egyéb társszervek bútorokkal történő ellátása.  Társaságunk székhelye a Budapesti Fegyház és Börtön területén található (1108. Budapest, Kozma u. 13.)

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Projektek előkészítése. Projektek koordinálása az első ajánlattételtől és vázlattervtől a végső átadáson át, a garanciális időszak lejáratáig.
  • Projektek terjedelmének megtervezése, ütemtervének elkészítése, szervezése, lebonyolítása.
  • Szerződések előkészítésének menedzselése, ütemtervek összeállítása, árajánlatok összeállítása, kiküldése és elfogadtatása.
  • Kimenő ajánlatok és a hozzájuk kapcsolódó bejövő megrendelések folyamatos követése.
  • A projekt megvalósításához szükséges belső és külső erőforrások felmérése, költségeinek előzetes becslése.
  • Belső konzultáció a projektmegvalósítás különböző szakmai aspektusairól.
  • Határidők betartása és betartatása, folyamatok nyomonkövetése.
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, az alvállalkozókkal és a szállítókkal.
  • Bekapcsolódás az üzletfejlesztési folyamatokba.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség.
  • Bútoripari alapismeret.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Proaktív gondolkodás.
  • Pontos és precíz, jó időérzékkel és rendszerező képességgel rendelkezik.
  • Intelligens, érdeklődő, nyitott személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Faipari tapasztalat.
  • Belső építészetben való jártasság.
  • Jó esztétikai érzék.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes, bejelentett munkaidő, 300.000,-Ft/hó bruttó bér, 200.000,-Ft/év bruttó cafeteria keret, egyéb juttatások.
  • Stabil munkahely, kiváló munkakörnyezet.
  • Hosszútávú együttműködés lehetősége.
  • Speciális szakmai területen tapasztalatszerzés.

Jelentkezni: ellatas@bufa.hu e-mail címen és az alábbi telefonszámon: 06-30-366-9736

Jelentkezni: ellatas@bufa.hu e-mail címen és az alábbi telefonszámon: 06-30-366-9736