Projektasszisztens angol nyelvtudással

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Részmunkaidő  Érd, Pest, Magyarország 19 jún 2017
Naf_logó

Az állás leírása

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.

Megváltozott munkaképességű munkatársakat keresünk Projektasszisztens munkakörbe Érdre.

Feladatok:

  • Pályázati anyagok fordítása magyarról angol nyelvre és fordítva.
  • Asszisztencia a nemzetközi pályázati anyagok összeállításában és megszerkesztésében.
  • Segítség a szálloda- és étteremfoglalások lebonyolításában.
  • A projekt adatainak számítógépen történő adminisztrációja.
  • Folyamatos együttműködés és egyeztetés a nemzetközi projektfelelőssel.
  • Szöveges beszámolók és összefoglalók írása.
  • Irodai kisegítő feladatok: nyomtatás, faxolás, fénymásolás, szkennelés.

Munkakörülmények:

  • Helyszín: Érd
  • Munkaidő: 4 vagy 6 órában

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó fordítási- és fogalmazási készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • Jó szervezői készség
  • Kedves és barátságos személyiség

Előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség – határozatlan idejű munkaviszony.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Barátságos, kellemes munkakörnyezet.
  • Munkába járás költségtérítése Mt. szerint.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezését szakmai önéletrajzával a „projektasszisztens” megjelöléssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre várjuk.