This job listing has expired and may no longer be relevant!

Projekt asszisztens gyakornok

NETCLASS Kft. Gyakornok  Budapest, Budapest, Magyarország 18 dec 2017

A NETCLASS Kft. 2010-ben alapított, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő startup vállalkozás, amely nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozik. Vállalkozásunk büszke arra, hogy a munkavállalók és a szerződött partnerek elégedettsége nem csak a versenyképes juttatási csomagnak, hanem a folyamatos innovációnak, iránymutatásnak és a kollégák tudatos fejlesztésének köszönhető.

Cégünk olyan nappali aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező fiatalok jelentkezését várja, akik érdeklődnek az informatikai terület iránt, stabil hosszú távú álláslehetőséget keresnek, nyitottak az újra, szeretnének gyakornokként minél többet tanulni és fejlődni, ezzel megalapozva hosszú távú karrierjüket.

Feladatok

  • Technológiai vezető napi munkájának támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Feladatok életútjának követése
  • Közös mailbox-okba érkező automatikus levelek nyomon követése és az érintett kollégák értesítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi / főiskolai tanulmányok
  • Heti 15-20 munkaóra vállalása
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Office programcsomag haladó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

  • 1139 Budapest, Fáy utca 1/b. I. emelet 2. iroda

Amennyiben érdeklődik álláslehetőségünk iránt, küldje el frissített önéletrajzát a jobs@netclass.eu e-mail címre. Tudjon meg többet rólunk a www.netclass.eu weboldalon.