Profi értékesítőt keresünk!

Részmunkaidő Cegsiker itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Van többéves gyakorlatod a vállalati szektorban? Van gyakorlatod a szoftverek és szolgáltatások értékesítésében? Nálunk a helyed!

  • Amit kínálunk: Hosszú távú, biztos munkalehetőség, kiemelkedő juttatások a próbaidő után, professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség, rugalmas munkaidő

  • Feladatok: Szolgáltatásainak értékesítése telefonon, már meglévő ügyfeleknek, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, megrendelések fogadása, új potenciális partnerek felkutatása, megkeresése, piacépítés, ügyfélkör bővítése, tárgyalások szervezése, lebonyolítása

  • Elvárások: Telefonos értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat, minimum 24 hónap direkt értékesítési területen szerzett tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office), irodai szoftver ismeretek (CRM, MS Office), kiváló kommunikációs készség, remek problémamegoldó készség, kiváló kifogáskezelés

  • Munkavégzés helye: otthonról is végezhető

Jelentkezés módja: önéletrajz megküldésével a következő email címre: salesoffice@cegsiker.hu

Állások, amik érdekelhetnek