This job listing has expired and may no longer be relevant!

Profi értékesítőt keresünk!

Gyongyi1576 Otthoni munka  Nincs megadva 8 már 2018

Van többéves gyakorlatod a vállalati szektorban? Van gyakorlatod a szoftverek és szolgáltatások értékesítésében? Nálunk a helyed!

  • Amit kínálunk: Hosszú távú, biztos munkalehetőség, kiemelkedő juttatások a próbaidő után, professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség,  rugalmas munkaidő
  • Feladatok: Szolgáltatásainak értékesítése telefonon, már meglévő ügyfeleknek, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, megrendelések fogadása, új potenciális partnerek felkutatása, megkeresése, piacépítés, ügyfélkör bővítése, tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • Elvárások: Telefonos értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat, minimum 24 hónap direkt értékesítési területen szerzett tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office) ,irodai szoftver ismeretek (CRM, MS Office), kiváló kommunikációs készség, remek problémamegoldó készség, kiváló kifogáskezelés
  • Munkavégzés helye: otthonról is végezhető
  • Jelentkezési határidő: 03.19.2018

Önéletrajz megküldése a következő email címre: salesoffice@cegsiker.hu