This job listing has expired and may no longer be relevant!

PLC programozó

ENGINEERINSTRUMENTS Kft. Főállás  Nincs megadva 16 máj 2017
logo_circle_fullhd

Az állás leírása

PLC Programozó állás – Győr – Engineerinstruments Kft.

A dinamikusan fejlődő vállalat fő tevékenysége gyártósorok és gyártócellák teljes körű tervezése és kivitelezése, ami magában foglalja a villamos és gépészeti elemeket, valamint a programozást is. Győri telephelyünkre az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK:

  • Célgépek, gyártóállomások beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Önálló munkavégzés
  • Programozás (PLC, HMI, hajtások, biztonsági vezérlők)
  •  Részvétel a kapcsolódó beszerzési feladatokban
  • A berendezések telepítésének, átadásának szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 éves programozói gyakorlat PLC programozásban
  •  Szakirányú technikus vagy felsőfokú végzettség
  •  Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  •  B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Siemens vagy Omron PLC-k programozási ismerete
  •  Automata gyártó- vagy szerelősorokkal kapcsolatos ismeretekELŐNY:
  • képfeldolgozó rendszerek ismerete
  • villamos és pneumatikus tervezés (Eplan)
  •  Ipari robotok programozásában tapasztalat
  •  Projekt szemléletű gondolkodásmód
  •  Angol és/vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  •  Fiatalos, lendületes csapat
  •  Változatos feladatkör, folyamatos szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kötetlen munkarend
  • Fejlett eszközök, IT háttér és jól szervezett működés
  •  Lehetőség izgalmas műszaki feladatok megoldására
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezéshez küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:

info@engineerinstruments.com