Pincér pincérnő

Matt Kempczynska Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017
images

Szakképzett pincér / pincérnőt keresünk, hogy megrendeléseket, és élelmiszereket és italokat szállítson ügyfeleinknek.
Végül képesnek kell lenned arra, hogy kiváló teljes vendégélményt nyújtson.

feladatai

Tegyen kiváló ügyfélszolgálatot az elégedettség biztosítása érdekében
Üdvözöljük az ügyfeleket és a menüt
Készítsen menüutasításokat, vagy kérésre további információkat osszon meg
Vegyen fel és tegyen éttermeket, italokat és adott esetben további termékeket
Rendezze el a tábla beállításait, és tiszta és rendezett táblákat tartson fenn
Ellenőrizze a termékeket a minőség és a problémák megoldásához
Szállításellenőrzés és kifizetések beszedése
Szorosan együttműködik az összes kiszolgáló és konyhai munkatársakkal
Kövesse az összes vonatkozó egészségügyi osztály szabályait / előírásait és az összes ügyfélszolgálati irányelvet

követelmények

Bizonyított munkatapasztalat, mint pincér vagy pincérnő
Szolgáltatás orientáció és kiváló szervezeti készségek
Problémamegoldás és döntéshozatali készségek
A készpénz-nyilvántartással és bármely rendelési információs rendszerrel kapcsolatos tapasztalatok
Aktív hallgatás és hatékony kommunikációs kompetenciák
Jó fizikai állapot
Érettségi; az élelmiszerbiztonsági képzés plusz

A minősített pályázóknak haladéktalanul el kell küldeniük az önéletrajzukat / önéletrajzukat.

Email: hr.radissonblu@europe.com