This job listing has expired and may no longer be relevant!

Piacvezető turisztikai cég keres online értékesítő munkatársakat.

Hungária Koncert Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017
hkkereklogo

Munkád során a következő feladatokkal találkozhatsz:

  • Meglévő hazai és külföldi viszonteladó partnerekkel kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolat kiépítése
  • Értékesítés támogatása
  • Beérkező megkeresések kezelése
  • Marketing tevékenységben való aktív résztvétel
  • Lehetőséged lesz részt venni új termékek fejlesztésében

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned, hogy sikerrel betöltsd a munkakört:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (értékesítés, marketing) és/vagy turisztikai végzettség
  • Pontos munkavégzés, kiemelkedő kommunikációs kézséggel

Előnyt jelent a kiválasztás során amennyiben van tapasztalatod az alábbi területeken:

  • Online marketing eszközök ismerete (SEO, Social media, Google Adwords, E-DM, stb.)
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Szövegírói véna, jó írásbeli kommunikáció

Amit kínálunk cserébe:

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat részeként változatos munkát végezhetsz
  • Munkahelyed az V. kerületben lévő irodánkban lenne
  • Versenyképes fizetés
  • Külföldi üzleti utakon való részvételi lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat a következő email címre várjuk:

petra.konya@hungariagroup.com