Pénzügyi ügyfélelemző

Millenium Capital Kft. Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017
MC_logo

Pénzügyi ügyfélelemző munkakörbe keresünk 2 fő megbízható munkatársat, kötetlen munkaidőben.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk fényképes szakmai önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő: 2017. 09.01.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Ambiciózus személyiség
  • Ügyfél orientál beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Egyetem/ főiskola, vagy megfelelő szakmai végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Karrier lehetőség
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Háttértámogatás
  • Megbízási jogviszony

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel telefonon és személyesen
  • Ügyfelek naprakész szakmai támogatása
  • Adminisztratív teendők

Munkavégzés helye: Budapest és/vagy Pest megye területe

Jelentkezés módja: Pályázatát magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, illetve a munkakör pontos megnevezésével ellátva a milleniumjob2015@gmail.com e-mail címre várjuk.