This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pénzügyi ügyfél manager/koordinátor

w.a.asszisztencia Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017

Az állás leírása

Pozíció:

Pénzügyi ügyfél manager/ koordinátor

Fő tevékenységek és feladatok

  • Ügyfelekkel való tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Napi tevékenységek megfelelő adminisztrációja a meghatározott rendszerekben
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Munkakör betöltéséhez szükséges követelmények, elvárások

  • Min. érettségi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Csapatjátékos szellem
  • Jó prezentációs és értékesítési készség

Amit nyújtunk

  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos oktatások, képzések díjmentesen
  • Rugalmas munkaidő
  • Fő és mellékállású pozíciók
  • Ösztöndíjprogramok
  • Teljesítmény alapú bónusz juttatások

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk:

wagner.anita.zita@gmail.com