This job listing has expired and may no longer be relevant!

PÉNZÜGYI REFERENS

Extrem Digital Zrt. Főállás  Nincs megadva 16 jul 2017
ED_logó

Az Extreme Digital munkatársat keres Pénzügyi referens munkakörbe, a központi irodájába!

Milyen feladatokat kínálunk neked?
 Szigorú számadású bizonylatok nyilvántartását,
 postai iktatást, irattárazást,
 kiküldetések elszámolását,
 bolti vásárlási utalványok elszámolását,
 házipénztár kezelését,
 dokumentum szkennelést.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?
 Készségszintű számítógép használatot,
 MS Office (kiemelten Word és Excel) erős felhasználói szintű ismeretét,
 precíz, önálló munkavégzést, rendszeretetet,
 folyamatok gyors átlátását, gyors munkavégzést,
 megbízhatóságot, logikus gondolkodást, csapatszellemet,
 erkölcsi bizonyítványt.

Előny: postázási, iktatási, illetve pénztározási területen szerzett tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?
 Fix jövedelmet + cafeteriát,
 kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
 dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?
 Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

 Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
 a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
 ezen az e-mail címen: allas_4034142001@edigital.hu