This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pénzügyi munkatárs

allasprofield Főállás  Nincs megadva 18 dec 2017

Saját csapatunk ismét bővül, ezért keressük új munkatársunkat a következő pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • bejövő számlák egyeztetése, nyilvántartása (kifizetési határidők nyilvántartása)
  • kimenő utalások előkészítése, indítása
  • kimenő számlák elkészítése, egyeztetése, nyilvántartása
  • teljes körű banki ügyintézés
  • megrendelők, szerződések nyomon követése
  • előleg-, végszámla elkészítése, nyilvántartása
  • házipénztár kezelése

Az álláshoz tarozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • monotonitás és stressztűrés
  • megbízható, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • számviteli és/vagy pénzügyi ügyintéző végzettség
  • alapfokú angol nyelvismeret
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország vezető HR szolgáltató cégénél

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: job7301@prohumanallas.hu