pénzügyi asszisztens

Dagent Kft. Főállás  Nincs megadva 27 nov 2017

Az állás leírása

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Számlázás
  • Különböző statisztikák vezetése, kimutatások készítése
  • Havi zárásban való részvétel
  • Iktatás, irattárazás
  • Dokumentumkezelés, archiválási, adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb felmerülő napi feladatok ellátása
  • Ad-hoc dolog elvégzése
  • Marketinggel kapcsolatos feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú iskolai végzettség,
  • legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • nagyfokú munkabíró képesség, terhelhetőség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • megbízható, elkötelezett, kitartóan precíz, dinamikus személy,
  • felhasználószintű számítógépes ismeretek (Microsoft/ Office programok használata
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • angol nyelvtudás (társalgási szint)

AZ ÁLLÁS KEZDÉSÉNEK VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

  • azonnal

Fényképes önéletrajzokat, a bérigény feltüntetésével, a dagent@dagent.hu e-mail címre várjuk.