This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pénztáros munkalehetőség (akár tapasztalat nélkül is)

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017
whc_logo_sz_2013

Budakalászi (Bp-től 5 percre lévő) nagykereskedelmi áruházba keresünk új dolgozókat Pénztáros munkakörbe hosszú távra!

Feladatok:

  • Pénzforgalom, kassza kezelése
  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • Vonalkód olvasó használata
  • Értékesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Érvényes tüdőszűrő vizsgálati eredmény
  • NEM szükséges tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix órabér + cafetéria
  • ingyenes céges buszjárat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Budakalász (bejárás céges buszjárattal: III. kerület, Budakalász)

Jelentkezését önéletrajz formájában a MEPEN referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1 787 8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”