This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pénztáros (Budapest, XV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 24 nov 2017
WHC

Budapest 15. kerületi nagykereskedelmi áruházba keresünk új dolgozókat Pénztáros munkakörbe hosszú távra!

Feladatok:

  • Pénzforgalom, kassza kezelése
  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • Vonalkód olvasó használata
  • Értékesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Érvényes tüdőszűrő vizsgálati eredmény
  • NEM szükséges tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix órabér + cafetéria
  • ingyenes céges buszjárat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő: heti 5 nap H-V-ig, két műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület (bejárás céges buszjárattal: Újpest Városkapu, Újpest központ)

Jelentkezését önéletrajz formájában a MEPEN referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1 787 8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a MEPEN referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu