pénztáros

Részmunkaidő itt: Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

v

Részmunkaidős pénztáros munkalehetőség nyugdíjas Hölgyek és Urak részére!

Keressük leendő nyugdíjas kollégánkat belvárosi boltjainkba!

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Választható 4, 6 vagy 8 órás műszakok
  • Bérezés: 1000 Ft/óra
  • Akár heti 3-4 munkanap is vállalható
  • Lakhelyhez legközelebbi üzlet kiválasztásának lehetősége
  • Betanítás

Az Ön feladata:

  • Kassza kezelése, vevők kiszolgálása

Amit elvárunk:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (ha ezzel nem rendelkezik, segítünk a megszerzésében)
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Ha esetleg ismerősét is érdekli a munka, ossza meg vele bátran és dolgozzanak együtt!

Jelentkezni lehet a zsofi.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 06 20 4302021-es telefonszámon.

Aktív, dolgozni vágyó nyugdíjasok jelentkezését várjuk!

Állások, amik érdekelhetnek