Pasta/pizza szakács

Profield Főállás  Nincs megadva 16 jul 2017
pasta%2Fpizza

Az állás leírása

Lelkes dolgozókat keresünk budapesti éttermeinkbe!

Pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is várjuk! Nálunk nem a végzettség a fontos, hanem a főzés iránti szereteted!

Pasta/pizza szakács pozícióba kreatív kezdő, és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Pizza/ pasta ételek elkészítése rendelések alapján
  • Vendégek kiszolgálása látványkonyhás rendszerben
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • főzés iránti szeretet
  • motivált, kreatív szemlélet
  • nyitott, tanulékony személyiség
  • pozitív, támogató hozzáállás

Előnyök:

  • konyhai tapasztalat

Juttatások:

  • Bér: nettó 150.000 – 180.000 Ft pozíciótól függően
  • Meleg étkezés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmailag felkészült, támogató csapat.
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Munkaidő: heti 5 napos munka, napi 8 órás munkaidő műszakos beosztásban

Kapcsolat:

  • E-mail:job4460@prohumanallas.hu

Ha érdekelnek a részletek, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen!