Pasta szakács / Pizza szakács / Saláta készítő / Desszertkészítő

Főállás itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Éttermi munkatársakat keresünk Budapesten! Legyél akár pályakezdő, akár tapasztalattal rendelkező, szeretettel várunk budapesti éttermeink egyikébe. Garantáljuk, hogy nálunk fiatalos, barátságos környezetben, kiváló alapanyagokkal, a legjobb eszközökkel dolgozhatsz! Várjuk jelentkezésedet az alábbi pozíciónk egyikébe:

Feladatok:

  • Pasta szakács: receptúra alapján különböző olasz tészták elkészítése
  • Pizza szakács: pizzák összeállítása és kisütése
  • Saláta készítő: saláták elkészítése, levesek adagolása
  • Desszertkészítő: szezonális olasz desszertek elkészítése

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Főzés iránti érdeklődés

Előnyök:

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
  • Választható helyszínek: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
  • Egy- vagy több műszakos munkavégzést
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből utazási támogatást
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Kapcsolat:

  • E-mail:job8905@prohumanallas.hu

Jelentkezésedet önéletrajzzal a megadott e-mail címre vagy a 06 20 221 4147-es telefonszámra várjuk.

Állások, amik érdekelhetnek