This job listing has expired and may no longer be relevant!

Összeszerelői munka Dunaújvárosban

Dologidő Kft. Főállás  Dunaújváros, Fejér, Magyarország 16 jul 2017
default_2

Az állás leírása

Állás lehetőség Dunaújvárosban!

A Dologidő kft. dunaújvárosi partnercége részére keres elsősorban HÖLGY munkaerőt, KÖNNYŰ FIZIKAI munkakörbe, azonnali kezdéssel!

A következő pozíciónkra várjuk a jelentkezést:

Összeszerelői munkakör

Főbb feladatok, munkák:

  • Betanított összeszerelői munka.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés,
  • Megbízhatóság.

Amit ajánlunk:

  • Stabil bejelentett munkahely,
  • Állandó egy műszakos munkarend reggel 6-tól 14:30-ig,
  • Kiszámítható jövedelem, 733Ft/óra
  • Cafeteria

Jelentkezési lehetőség:

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a hirdetésünk, kérjük, jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi e-mail címen keresztül:

E-mail: dunaujvaros@dologido.hu

Telefon: 0620/323-2214