This job listing has expired and may no longer be relevant!

Összeszerelő operátor (Budapest, IV. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017
WHC

Budapest IV. kerületi termelő partnercégünkhöz betanított munkás munkakörbe keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • kisgépek gyártása,
  • sori összeszerelés,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + emelt műszakpótlékok,
  • a második hónaptól teljesítményalapú bónusz,
  • a próbaidő lejárta után cafetéria,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér.

Munkaidő: 3 műszakos munkarend H-P

  • DE: 5:50- 14:00
  • DU: 13:50- 22:00
  • ÉJ: 21:50- 6:00

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Jelentkezését önéletrajz formájában az FE004 referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában az FE004 referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu