This job listing has expired and may no longer be relevant!

Összeszerelő operátor

Comrod Hungary Kft. Főállás  Nincs megadva 14 már 2018

Híradástechnikai berendezéseket gyártó cégünkhöz keresünk összeszerelő operátorokat.

Feladatok:
Antennák és antenna tartó szerkezetek összeszerelése, tesztelése, csomagolása.

Elvárások:
Önállóan és csapatban is jó munkavégzés.
Munkájára igényes, precíz, pontos.
Jó kézügyesség

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Forrasztási gyakorlat.

Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület (Megyeri-híd lábánál)

Amit kínálunk:
Állandó bejelentett munkahely, hosszú távú munkalehetőség.
Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.
Kiváló munkahelyi környezet, jó hangulatú légkör.
Egy műszakos munkarend 07.30 16.00 (fél óra ebédszünet és kétszer 10p napközbeni szünet)
Induló bruttó kereset: 950 Ft/óra (kb. 170.000Ft/hó)
Cafetéria és egyéb juttatások

Kapcsolat: Jelentkezés önéletrajzzal a megadott e-mail címen keresztül lehetséges.
E-mail: lt@comrod.com