Optikai szerelőket keresünk – betanítással is!

Lionsgate Hungary Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
Szerelőket_D_170925

Az állás leírása

Optikai kábel szerelőket keresünk!
400-600 000 Ft bruttó fizetéssel

Telekommunikációs szolgáltatások területén működő cégünk:

OPTIKAI HÁLÓZAT SZERELŐ
munkakörbe keres munkatársakat!

A szerelő munkatárssal kapcsolatos elvárások:
– a tetőn, létrán biztonságosan tud mozogni
– kábelezési munkálatokban jártas
– B kategóriás jogosítvánnyal, gépkocsival rendelkezik

Előny:
– riasztó-, antenna szerelésben szerzett gyakorlat
– villanyszerelési ismeretek

Amit nyújtunk:
– kiemelkedően magas fizetés!
– megfelelés esetén átképzés az optikai szerelésre
– 1 műszakos, hétköznap – szabad hétvégékkel
– speciális szerszám biztosítása

Főbb feladatok:
– szervizelés,
– hálózat családi otthonokba való telepítése,
– bekötési és hibaelhárítási feladatok ellátása

Munkavégzés helye:
Budapest II. és XII. kerület, Mogyoród, Göd

Foglalkoztatás jellege:
– vállalkozói szerződés

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a lionsgate.htr@gmail.com e-mail címre várjuk. Érdeklődni a +36 20 342-7845 telefonszámon lehet.