This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátori munkalehetőség szállással

Profield Kft Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 10 már 2018
Operátori pozícióa03.10.

Az állás leírása

SZÁLLÁSOS MUNKÁT keresők figyelmébe!

Olyan munkát szeretnél, ahol értékelik a munka iránti elkötelezettséged és kitartásod?
Partnerünk ezt számos bónusszal, céges buszjárattal és ingyenes étkezési lehetőséggel köszöni meg munkavállalóinak. SZÁLLÁST is biztosítunk!

 Nyíregyházáról, Miskolcról és Debrecenből is indítunk buszjáratokat Budapestre

Jelentkezzen világméretű partnercégünk most OPERÁTOR pozícióba.

Nincs még tapasztalatod? Nem probléma! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Van már tapasztalatod? Szuper! Biztosítunk előrelépési lehetőséget!

Munkavégzés helye: Göd

Feladatok:

  • Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek
  • Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Juttatások:

  • Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
  • Választható ingyenes étkezés
  • Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
  • Szállás
  • Előrelépési lehetőség technikusnak

Szálláshoz tartozó információk:

  • Budapest központi kerületében (13.kerület) található
    szállásról céges buszjárat biztosított
  • 3 fős szobák, ingyenes internet hozzáféréssel és televízióval

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezz a következő telefonszámon: +36 20 218 8483