This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátori munkalehetőség

allasprofield Főállás  Újhartyán, Pest, Magyarország 21 sze 2017

Az állás leírása

Operátori munkára keresünk kollégákat Újhartyánba!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A kiegészítő termékek gyártósori gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Betanítási időszakot biztosítunk, illetve a felvétel során terepbejárás is megoldott!

Feltételek:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 18. év betöltése,
  • alapvető számolási készség,
  • segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Ingyenes céges buszjárat (Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Dánszentmiklós, Újlengyel)
  • Vagy autós utazási költségtérítés: 15 Ft/km
  • Választható műszakok
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Terepbejárás a kiválasztási napon
  • Munkaruha biztosított + öltözőszekrény

Választható munkaidő (heti szinten 40 óra):

  • 2 műszak hétfő és péntek között (06:00-14:00 és 14:00-20:00)
  • 4 műszak hétfő és vasárnap között 12 órás munkarendben beosztás szerint

Bérezés: Összesen havi szinten kb. 180.000 Ft

  • Alapbér: bruttó 1050 Ft/óra
  • Bónusz: próbaidő után az alapbér maximum 55%-a
  • Cafetéria: 6000 Ft
  • 4 műszak esetében műszakpótlék: 30%

Érdeklődi az alábbi elérhetőségeken lehet: +36 70 443 2629 vagy job5970@prohumanallas.hu