Operátori munkalehetőség

allasprofield Főállás  Újhartyán, Pest, Magyarország 21 sze 2017

Az állás leírása

Operátori munkára keresünk kollégákat Újhartyánba!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A kiegészítő termékek gyártósori gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Betanítási időszakot biztosítunk, illetve a felvétel során terepbejárás is megoldott!

Feltételek:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • 18. év betöltése,
  • alapvető számolási készség,
  • segítő és csapatjátékos szemlélet,
  • motivált, dinamikus, precíz és rugalmas személyiség.

Amit nyújtani tudunk:

  • Ingyenes céges buszjárat (Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Dánszentmiklós, Újlengyel)
  • Vagy autós utazási költségtérítés: 15 Ft/km
  • Választható műszakok
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Terepbejárás a kiválasztási napon
  • Munkaruha biztosított + öltözőszekrény

Választható munkaidő (heti szinten 40 óra):

  • 2 műszak hétfő és péntek között (06:00-14:00 és 14:00-20:00)
  • 4 műszak hétfő és vasárnap között 12 órás munkarendben beosztás szerint

Bérezés: Összesen havi szinten kb. 180.000 Ft

  • Alapbér: bruttó 1050 Ft/óra
  • Bónusz: próbaidő után az alapbér maximum 55%-a
  • Cafetéria: 6000 Ft
  • 4 műszak esetében műszakpótlék: 30%

Érdeklődi az alábbi elérhetőségeken lehet: +36 70 443 2629 vagy job5970@prohumanallas.hu