This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátori és gépkezelői munka – Pest megye déli része

Produkteam Kft. Főállás  Nincs megadva 19 jul 2017

Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol biztosított a szakmai fejlődés jelentkezz az alábbi hirdetésünkre.

Magyarországon már 20 éve jelenlévő nemzetközileg elismert német tulajdonú partnercégünkhöz keresünk operátorokat és gépkezelőket. Jó hangulatú fiatalos csapatban zajlik a munkavégzés.

Feladatok:

  • egyszerűen betanulható feladatok ellátás;
  • gépek kezelése, működtetése;
  • fém/műanyag termékek összeszerelése;
  • csomagolás.

Elvárások:

  • 8 általános és/vagy szakmunkás végzettség;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • önálló munkavégzés.

Amit a cég biztosít:

  • bejelentett munkaviszony;
  • hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)
  • munkába járás céges busszal biztosított.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Pest megye déli része
  • Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas.

Jelentkezés: http://produkteam.hu/oneletrajz/operatori_es_gepkezeloi_munka__bugyi