This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátor (XIX. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 20 okt 2017
WHC

Budapest XIX. kerületi partnerünk részére, operátor pozícióba keresünk munkatársakat;

1 vagy 2 műszakos munkavégzés

Vidékieknek ingyenes szállást biztosítunk!

Feladatok:

  • félautomata présgépek kezelése, kiszolgálása / felrakás, leszedés /
  • munkafolyamatok ellátása a présüzemben
  • minőségellenőrzés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • álló munka vállalása
  • kézügyesség
  • monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség
  • fix havibér, délutános pótlék 40%, + teljesítménybónusz + hatékonysági bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkaidő: 1 vagy 2 műszakos munkarend (DE: 06-14-ig, DU: 14-22-ig)

Jelentkezését önéletrajz formájában a GROP referenciakód megjelölésével az alábbi

e-mail címre várjuk: vano.kinga@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet: 06-30/403-5536; 06-30/510-0559

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában a GROP referenciakód megjelölésével az alábbi