This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátor munkatárs (fröccsöntő üzembe)

77 Elektronika Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

Orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat

Operátor munkatársat

keres budapesti műanyag fröccsöntő üzemébe, több (2-3) műszakos munkarendben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • automata műanyagipari gyártósorok kiszolgálása;
  • számítógépen történő adatrögzítés;
  • címkézési és csomagolási tevékenység;
  • részvétel gyártósorok napi karbantartásában.

Előny:

  • jó műszaki érzék;
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása;
  • problémamegoldó képesség;
  • műanyag fröccsöntés vagy tömeggyártás területén szerzett tapasztalat;
  • monotónia-tűrés.

Amit cégünk kínál:

  • Szakmai fejlődés, kihívások.
  • Barátságos munkakörnyezet.
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Cafeteria rendszer.

Munkavégzés helye: BUDAPEST XI. KERÜLET

Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó, szakmai önéletrajzát e-mail-ben várjuk.