This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátor (Budapest, XIX. kerület)

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
whc_logo_sz_2013

Budapest XIX. kerületi partnerünk részére, operátor pozícióba keresünk munkatársakat;

1 vagy 2 műszakos munkavégzés

Vidékieknek ingyenes szállást biztosítunk!

Feladatok:

  • félautomata présgépek kezelése, kiszolgálása / felrakás, leszedés /
  • munkafolyamatok ellátása a présüzemben
  • minőségellenőrzés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • álló munka vállalása
  • kézügyesség
  • monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség
  • fix havibér, délutános pótlék 40%, + teljesítménybónusz + hatékonysági bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkaidő: 1 vagy 2 műszakos munkarend (DE: 06-14-ig, DU: 14-22-ig)

Jelentkezését önéletrajz formájában a GROP referenciakód megjelölésével az alábbi

e-mail címre várjuk: vano.kinga@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet: 06-30/403-5536; 06-30/510-0559

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”