Operátor Biatorbágy

Man at Work Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Az állás leírása

Feladatok:

  • autónavigációs alkatrészek összeszerelése

Könnyen betanulható fizikai munka!

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • jó látás és kézügyesség

Munkaidő

  • 2 és 3 műszakban vagy folyamatos (6+2) munkarendben

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Nettó 170.000- 210.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Modern munkakörülmények

Jelentkezzen még ma!

Írjon nekünk a bukovenszki.aliz@manatwork.hu email címre vagy hívjon minket a 3620/216-4402 telefonszámon! Az is elég, ha megcsörget és visszahívjuk!

Több új kollégát keresünk ezért, ha van olyan ismerőse, akit érdekelne, szóljon neki bátran és dolgozzanak együtt!

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)