This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátor állás (Aszód)

WHC Kft. Főállás  Aszód, Pest, Magyarország 20 okt 2017
WHC

Aszódi termelő partnercégünkhöz operátor munkakörbe keresünk munkatársakat! Hölgyek által is könnyen végezhető munka!

Megközelíthetőség: ingyenes céges buszjárattal a következő településekről: (Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Tenk, Erdőtelek, Vanyarc, Bercel, Becske, Magyarnándor, Mohora, Szügy, Balassagyarmat, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Dány, Isaszeg, Gödöllő)

Feladatok:

  • termékek előkészítése gépi megmunkáláshoz
  • gyártási utómunkálatok elvégzése
  • munkaterület tisztán tartása
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • éles látás (szemüveg megengedett)
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + cafetéria + motiváló bónuszrendszer + magas műszakpótlékok
  • hosszú távú munkavégzés

Munkaidő: választható egy/kettő/három műszak

  • DE: 6:00- 14:00
  • DU: 14:00- 22:00
  • ÉJ: 22:00- 6:00

 Munkavégzés helye: Aszód

Jelentkezését önéletrajz formájában az RFOP referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: vano.kinga@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 30/403-5536

Facebook elérhetőségünk:

Budapesti állások WHC Kft.

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában az RFOP referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: vano.kinga@whc.hu