Operátor

Profield Kft. Főállás  Göd, Pest, Magyarország 29 dec 2017
OPERÁTOR (3)

Kiváló munkakörülmények között dolgozna, egy műszakban, ahol 13. havi bért, rendszeres bónuszokat, és mindezek mellett még ingyenes étkezést is biztosítanak Önnek?

Jó hírünk van! Világméretű partnercégünk most OPERÁTOR pozícióba keres munkatársakat.

Pályakezdőként, vagy akár több éves tapasztalattal is jelentkezhet!

Munkavégzés helye: Göd

Feladatok:

Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek

Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása

Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség

Monotonitás tűrés

Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat

Műszaki érdeklődés

Juttatások:

Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér

Választható ingyenes étkezés

Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)

Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borsosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.

Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km

Előrelépési lehetőség technikusnak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk: job6422@prohumanallas.hu

job6422@prohumanallas.hu e-mail címen, önéletrajzzal