This job listing has expired and may no longer be relevant!

Operátor

Adecco Kft. Főállás  Nincs megadva 21 sze 2017
Adecco_logo_goal_RGB[1]

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres CEGLÉDI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

  • Automata és félautomata berendezések kezelése
  • Termeléssel összefüggő adatok dokumentálása
  • Kisebb szerelések elvégzése

 Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Állóképesség, műszaki érzék
  • Felelősségtudó, megbízható személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Akár kezdő havi bruttó 200.000 Ft munkabér (bónusz és cafeteria rendszer)
  • Határozatlan időre kötött munkaszerződés
  • Modern munkakörülmények
  • Ingyenes buszjárat biztosított 5 útvonalon:

1.Nagykőrös-Nyársapát-Csemő;

2.Újlengyel-Nyáregyháza-Dánszentmiklós-Albertirsa-Ceglédbercel;

3.Tiszaföldvár-Martfű-Rákócziújfalu-Szolnok–Abony;

4.Tószeg-Tiszavárkony-Jászkarajenő-Kőröstetétlen-Törtel;

5.Nagykáta-Tápióbicske-Tápiószentmárton-Tápiószele-Újszilvás-Tápiószőlős-Cegléd vonalakon.

Munkavégzés helye:

Cegléd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „operátor” megnevezéssel küldje az csilla.meszaros@adecco.hu e-mail címre Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Bővebb információ telefonon: 76/508-827, 30/410 5973