OPENHOUSE – Ingatlanértékesítő

OPENHOUSE (FERIL-Mobil Kft.) Főállás  Nincs megadva 24 okt 2017
Logo kocka

Az állás leírása

Kiemelt ÉRTÉKESÍTŐI lehetőség az Openhousenál
SZOLNOKI – JÁSZBERÉNYI ingatlanirodában
Feladatok:
– Eladó ingatlanok felkutatása, kezelése, értékesítése
– Az iroda adatbázisának ismerete, kezelése,
– Vevők és eladók teljes körű kiszolgálása.
– Megbízások felvétele, kezelés
– Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
– Adminisztrációs munka
Elvárások:
– kiemelkedő kommunikációs képesség
– szorgalom, agilitás, pozitív szemlélet
– átlagon felüli probléma megoldó és érvelési képesség
– nyitottság és tanulási vágy
Előny, de nem feltétel:
– értékesítésben szerzett tapasztalat
– ingatlanközvetítői OKJ-s végzettség
– nyelvtudás
Amit kínálunk:
– kimagasló jutalék
– teljes marketingtámogatás
– telefonköltség hozzájárulás
– betanulási segítség
– karrier lehetőség
– nem szükséges a kezdéshez vállalkozás megléte

Fényképpel ellátott önéletrajzokat a következő email címre várjuk: szolnok@oh.hu